Ażurowy znicz ceramiczny - nowość

SKU:L02

Dostępność: W magazynie

Piękny ażurowy znicz ceramiczny skomponowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nowoczesny design połączony z wielką tradycją.


Kolor biały, szary granit. Karton - 6 sztuk.

Opis produktu

Proponujemy Państwu znicze ceramiczne wykonane z gliny wypalanej w piecu. Znicze ceramiczne są najbardziej efektowne, kunsztowne i spektakularne spośród wszystkich zniczy, są eleganckie, gustowne i bardzo wytworne.

W ofercie naszej hurtowni internetowej ceramiczne.eu mamy dostępne znicze o różnych kształtach i w różnych kolorach. Gwarantujemy najniższe ceny wprost od zaufanego producenta z Europy. Ciekawostka:

Zapalanie zniczy na grobach zmarłych pochodzi już z czasów pogan i obrzędu tzw. Dziadów. Wtedy to przyzywano zmarłych, by ukoić ich cierpienie w czyśćcu czy w piekle. Dawno temu, na nagrobkach stawiano pokarm i napój dla posilenia dusz zmarłych. Ogień służył do odstraszania zjaw i wskazywał duszom drogę do domu. Służył również do ogrzewania się dusz przy zapalonym ogniu.

Otwór na wkłady ø 9 cm, h 17 cm.

Informacje dodatkowe

SKU L02
Wysokość 27 cm
Długość 12 cm
Szerokość 12 cm
Waga 1 kg

Informacja dla Klienta

Minimalne zamówienie - 500 zł netto.

Termin dostawy: Jeśli zamawiane produkty dostępne są w magazynie otrzymają Państwo swoje zamówienie w ciągu 3-7 dni roboczych.

Forma dostawy: Produkty dostarczamy firmą kurierską, a także istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie Hurtowni.

Tagi produktu

Dodaj tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.