Witamy w Hurtowni zniczy ceramiczne.eu

Nasza oferta skierowana jest dla hurtowni i sklepów.
Ceramiczne.eu jest importerem zniczy ceramicznych od producentów europejskich.
W ofercie hurtowni znajdą Państwo bogatą gamę zniczy ceramicznych, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród kupujących. Posiadamy najnowsze wzory zniczy ceramicznych, począwszy od tradycyjnych po nowoczesne wzory. Proponujemy każdy produkt w wielu wariantach kolorystycznych, szkliwione na wysoki połysk.
Hurtownia ceramiczne.eu kładzie wysoki nacisk na:
* ciekawe wzornictwo,
* propozycje kolorystyczne wg potrzeb końcowych, potencjalnych odbiorców.
Dzięki badaniom nowych trentów i spełnianiu oczekiwań – nasze produkty - ceramiczne znicze, cieszą się ogromnym zainteresowaniem i ciągle możemy liczyć na wielu odbiorców w kraju i za granicą.
Jesteśmy kreatywni, mamy liczne, nowe pomysły, które stopniowo wdrażamy w życie. Uczymy się, obserwujemy, badamy wahania na rynku, badamy zapotrzebowanie klientów i najnowsze trendy.

Zależy nam bezpośrednio na zadowoleniu klienta hurtowego i w sposób pośredni na zadowoleniu odbiorców ostatecznych, którzy to kreują zapotrzebowanie na ciekawy asortyment i relatywnie niską cenę.
Nie przepłacaj, podejmij właściwą decyzję i zakup już dziś nasze znicze ceramiczne w hurtowni internetowej www.ceramiczne.eu

„Bóg widzi, czas ucieka, śmierć goni, wieczność czeka”

TERAZ O NAS
Istniejemy od 1997 roku, to juz ponad 20 lat
Prowadzimy sklep internetowy ArtPo z formami do odlewów betonowych, gipsowych oraz z żywic poliestrowych, a także sklep internetowy Dodeko.pl - sklep z produktami betonowymi i z tworzywa - do dekoracji domu i ogrodu.
Siedziba firmy jest w centrum Nowej Soli, woj. lubuskie.
Produkcja zajmuje 1500 m/kw na terenie 37 arów.

Wszystkie prezentowane w naszej hurtowni znicze ceramiczne są importowane od europejskich producentów, od lat współpracujących z naszą firmą. Dzięki temu, że produkt pozyskiwany jest bezpośrednio od producenta - ceny są niskie i konkurencyjne.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. stacjonarny +48 68 888 00 13, +48 68 888 00 31, fax. +48 68 387 02 09,
tel. komórkowy +48 696 455 386

                                     +48 666 992 408


e-mail: info@ceramiczne.eu

Grzegorz Romanowicz - właściciel